Львівщина увійшла у трійку лідерів за кількістю аптек, які працюють з е-рецептами

Станом на сьогодні так відпускають ліки 963 фармустанови області.

Львівщина посіла третє місце у списку областей, які працюють з е-рецептами. Станом на сьогодні так відпускають ліки 963 аптечні заклади області. Про це повідомили у Аптечній професійній асоціації України.

Пацієнти можуть знайти всю необхідну інформацію про аптечні заклади, які працюють в електронній системі охорони здоровʼя завдяки онлайн-інструментам, розробленим НСЗУ.

Наприклад, щоб дізнатися, де можна отримати препарати за електронним рецептом або знайти аптеки, які уклали договори з НСЗУ за програмою «Доступні ліки», необхідно:

• зайти на офіційний сайт НСЗУ;
  • увійти до розділу «Е-дані» та вибрати підрозділ «Аналітичні панелі (Дашборди)»;
  • у полі фільтрів зліва вибрати необхідний населений пункт та шукану програму: Доступні ліки, інсуліни, нецукровий діабет, порушення поведінки та психіки, епілепсія, хвороба Паркінсона чи імуносупресивні препарати.

Нагадаємо, з березня всі аптеки та медичні заклади Львівщини повинні були підключитись до національної електронної системи охорони здоровʼя (ЕСОЗ). Таким чином кожен пацієнт може безперешкодно отримати е-рецепт на ліки у будь-якого лікаря та погасити його у будь-якій аптеці. Детальніше про це – тут.