«Львівщина успішно завершила підготовку до опалювального сезону», – Максим Козицький

Область готова до початку опалювального сезону.

«Ми успішно пройшли підготовку до опалювального сезону – можемо вмикати опалення. З іншого боку, повинні чітко розуміти, що внаслідок ударів по енергетичній інфраструктурі, маємо бути готові і до розгортання мобільних пунктів обігріву», – повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький в ефірі ТРК «Перший Західний».

За словами Максима Козицького, на Львівщині вже є 131 стаціонарний пункт обігріву, приблизно 80 додаткових можуть приготувати в разі необхідності. Також, спільно з благодійними організаціями, в області можуть розгорнути ще в межах 40.

«Ми ставимо завдання не тільки забезпечити пункти постачанням тепла чи їжі, а й налагодити там доступ до зв’язку, це важливо в умовах ракетних атак ворога по критичній інфраструктурі», – додав очільник ЛОВА.

Він розповів про те, який вигляд матимуть пункти обігріву на Львівщині:

  • там повинні бути буржуйки, які можна розставити або на вулиці, або в пристосованому приміщенні;
  • дизель-генератори;
  • мобільні джерела безперебійного живлення;
  • зв’язок.

Окрім цього, Максим Козицький закликав жителів області відповідально ставитись до сплати комунальних послуг в цей непростий час.

«Якщо говорити про сплату за електроенергію, постачання тепла та водовідведення, то жителі Львівщини оплатили 93-99% платежів. Щодо сплати за газ, на жаль, ми маємо проблематику – борг в розмірі 300 млн несплачених платежів. Закликаю жителів Львівщини вчасно сплачувати усі комунальні послуги. Це вклад у стійкість нашої держави», – підкреслив він.

Відео - за покликанням https://youtu.be/Ld44oRuz628

Переглядів: 0