Львівщина урочисто відзначить День Державного Прапора та День Незалежності України: програма заходів

Наближається День Державного Прапора та 30-та річниця Незалежності України, які традиційно відзначаємо 23 та 24 серпня. З цієї нагоди у Львові та області відбудеться низка урочистих заходів. Про це йшлося сьогодні під час брифінгу щодо основних подій, які заплановані найближчими днями.

Спікерами брифінгу стали: директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики ЛОДА Дмитро Посипанко, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Ірина Гаврилюк та речник Національної академії сухопутних військ, полковник Антон Миронович.

У понеділок, 23 серпня, відзначаємо День Державного Прапора. Урочисті заходи розпочнуться о 08:45 год на території Нацакадемії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, що на Стрийській.

«Лозунг 30-річчя Незалежності України - "Ти у мене єдина". Тому в Україні у ці святкові дні заплановано дійсно багато заходів. Для цього Міністерство культури та інформаційної політики розробило цифрову мапу, завдяки якій можна ознайомитись з усіма подіями, що відбудуться по всій території нашої країни. У Львові відзначення Дня Державного Прапора розпочнеться 23 серпня. Зокрема, відбудеться відкриття найбільшого флагштока області та урочиста церемонія підняття Прапора України, що відбудеться на території Нацакадемії сухопутних військ», - повідомив Дмитро Посипанко.

Отож, продовжать програму святкування о 09:00 год синхронним підняттям Державного Прапору у всіх обласних центрах України. Далі підрозділи ЗСУ та країн-партнерів (США, Канада, Литва) пройдуть військовим маршем. Близько 10:00 год відбудеться дефіле військового оркестру.

Як повідомив Антон Миронович, опісля Нацакадемія сухопутних військ відчинить свої двері усім охочим та продемонструє військову техніку й зразки озброєння.

Програма заходів на День Незалежності України, 24 серпня:

• 08:00-09:00  – вшанування учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на Личаківському кладовищі. Початок на 67-му полі почесних поховань;
  • 09:20-09:50 – молитва за Україну у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла;
  • 10:00-11:45 – трансляція військового параду з Києва на площі біля пам’ятника Т.Шевченку;
  • 18:00 – 23:00 – святковий концерт присвячений 30-й річниці Незалежності. На сцені виступатимуть Аркадій Войтюк, NAVKA, PATSYKI Z FRANEKA, KALUSH, ALYONA ALYONA. Вхід на концерт – вільний.

Також з нагоди 30-ї річниці Незалежності запланована низка заходів у закладах культури області (виставки, флешмоби, круглі столи, концертні програми, фестивалі). За словами, Ірини Гаврилюк, свої мистецькі заходи підготували: Львівська національна опера, Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика, хорова капела «Дударик», Львівські музеї та інші. Детальніша інформація про програму культурних заходів невдовзі з’явиться на сайті облдержадміністрації.

Щиро запрошуємо жителів та гостей Львівщини стати частиною грандіозного святкування Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

Нагадуємо, що з нагоди святкувань у Львові тимчасово перекриватимуть рух на вулицю Стрийську! Зокрема, від вулиць Івана Франка, Літньої, Бой-Желенського, від вул. Вітовського через вул. Героїв Майдану, та з вул. Сахарова.

Орієнтовний час перекриття:

19 серпня з 20:00 год  до 22:00 год. – Репетиція проходження

21 серпня з 08:00 год до 10:00 год. – Репетиція проходження

23 серпня з 07:00 год до 10:00 год. – Офіційні заходи

24 серпня з 06:00 год до 06:00 год. 25 серпня – Святковий концерт

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

1 / 5