Львівщина – серед лідерів зі створення ЦНАПів в Україні

За минулий рік в області створили 13 центрів надання адміністративних послуг та надали майже 750 тисяч адміністративних послуг.

Минулий рік став роком нових викликів, проте, попри труднощі, мережа центрів надання адміністративних послуг Львівської області активно розвивається. За цей рік в області створили 13 центрів надання адміністративних послуг, 122 віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП та 1 мобільний офіс ЦНАП.

«Попри війну ми рухаємось вперед і розвиваємо мережу ЦНАПів Львівщини. На сьогодні Львівщина – серед лідерів зі створення ЦНАПів в Україні. За минулий рік в області надали майже 750 тисяч адміністративних  послуг. Центри постійно вдосконалюють свою роботу та розширюють перелік адміністративних послуг. Зокрема, у місцях надання адміністративних послуг Львівської громади можна отримати понад 500 адмінпослуг. У середньому через ЦНАПи Львівщини надається  майже 230 адміністративних послуг», – наголосив начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук..

Він також додав, що розширення мережі ЦНАП в області та впровадження електронних сервісів для надання адміністративних послуг є пріоритетними напрямками діяльності управління.

Загалом на Львівщині функціонують 287 місць надання адміністративних послуг з яких 65 центрів надання адміністративних послуг, 16 територіальних підрозділів, 205 віддалених робочих місць та 1 мобільний ЦНАП.

Переглядів: 0