Львівщина – серед лідерів програми «єРобота»

Як результат, в області додатково створять ще майже сотню нових робочих місць.

Завершили черговий розгляд заяв на отримання мікрогрантів для відкриття або розвитку бізнесу, які подали учасники програми «єРобота» у період з 3 до 16 жовтня цього року (восьма хвиля).

Відповідно до статистики ухвалених позитивних рішень Львівщина увійшла до п’ятірки областей-лідерів з найбільш успішних проєктів, поступившись місцем Київщині.

«Ще 35 заявників, документи яких розглядала комісія Львівського ОЦЗ, вибороли право на отримання 8,5 млн грн для організації або розширення підприємницької діяльності. Як результат, в області додатково створять 74 нових робочих місця у таких сферах економіки як оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, переробна промисловість,  тимчасове розміщування й організація харчування та інші», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Загалом від старту програми «єРобота», тобто від липня цього року, Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 191 претенденту із Львівщини (25 юридичних осіб, 120 фізичних осіб-підприємців та 46 охочих започаткувати власну справу).

Відповідно до їх бізнес-планів в області загалом створять 435 нових робочих місць. Кошти для розгортання бізнесу вже надійшли 41 заявнику, решта – 150 – ще очікують на фінансування.

Мікрогрант у розмірі до 250 тис грн надають для придбання обладнання, закупівлі сировини та матеріалів, покриття витрат на оренду, лізинг та інші потреби, необхідні для розвитку підприємницької діяльності. Основна умова – створення не менш як одного робочого місця.

Подати заяву на отримання мікрогрантів можна на порталі «Дія» до 12 грудня 2022 року, процедура описана за посиланням. Перевірку ділової репутації претендента на отримання коштів проводить АТ «Ощадбанк», а остаточне рішення ухвалює Державний центр зайнятості після оцінки бізнес-плану.

Львівський центр професійно-технічної освіти щопонеділка та щочетверга надає онлайн-консультації з аспектів реалізації грантової програми та написання бізнес-плану, а також на платформі ZOOM проводить дводенні семінари (деталі за посиланням.

Переглядів: 0