Львівщина разом зі всією Україною вперше відзначила День Європи 9 травня

З нагоди свята над Львівською ОВА замайоріли прапори України та Європейського Союзу.

Сьогодні, 9 травня, Львівщина разом зі всією Україною вперше відзначає День Європи з країнами європейського континенту. День Європи – свято миру та єдності на всьому європейському континенті. З нагоди відзначення над Львівською обласною військовою адміністрацією підняли два стяги – Державний Прапор України та прапор Європейського Союзу.

«Горді бачити український прапор серед інших європейських стягів. Щасливі відчувати підтримку Європейського Союзу в прагненні нашого народу до євроінтеграції. Бо Україна завжди була і є важливою частиною Європи – історично, культурно, ціннісно. Захисники та захисниці на фронті щохвилини виборюють наше право на незалежність, стоять на обороні європейських цінностей і кордонів. Цей день – чергова нагода заявити, що Україна – це Європа. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за підтримку українського народу і за поглиблену співпрацю у різних напрямах», – зазначив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Участь у заході взяли представники влади, військових та силових структур, дипломатичних установ, громадських інституцій, а також міжнародних спільнот.

«Ще з 2014 року, з часу Революції Гідності та перших нахабних наступів росії на територію України, ми підтримували вас у прагненні доєднатись до Європейського Союзу. Ми справді хочемо, щоб українці стали частиною європейської сім’ї, особливо впродовж останнього року, коли ваш народ демонструє надзвичайну силу та єдність, відстоює європейські цінності. Впевнена, що майже всі жителі Європи відчувають, що ви належите до цього середовища. Дякую за те, що боретесь не лише за власну незалежність, а й за безпеку всього світу», – наголосила голова Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу Ханнелоре Вальєр.

Гімн України та інші патріотичні пісні для присутніх виконали вихованці Львівської національної академічної чоловічої хорової капели «Дударик». Окрім цього, діти з обласних шкіл створили експозицію із прапорів різних європейських країн, у центрі якої розташували прапор України.

Переглядів: 4