Львівщина прийняла на лікування 14 пацієнтів з Краматорська та Бахмута. Лікуватимуть людей у двох медзакладах області.

Сьогодні, 24 травня, у Львівську область привезли на лікування 14 людей, які постраждали від бойових дій. Пацієнтів прийняли у двох медзакладах області.

«Серед пацієнтів, які прибули на Львівщину сьогодні, є ті, стан яких лікарі оцінюють як важкий. Є люди у стані середньої важкості. Також є ті, чий стан оцінюють як легкий. Транспортували їх у спеціальних вагонах, де є можливість реанімувати людей. Зараз медики області надають прибулим необхідну допомогу та догляд. Пацієнти усім забезпечені». – Розповів очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Йдеться про людей з різних населених пунктів.

Так, в одній з лікарень обласного підпорядкування тепер перебувають на лікуванні двоє чоловіків, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів на сході України.

31-річний житель Маріуполя отримав осколкові поранення обличчя, у нього також травмоване око. Разом з ним на Львівщину евакуювалися дружина та 5-річна донька. У 48-річного чоловіка із Сєвєродонецька – осколкові поранення кінцівок.

Першу медичну допомогу пацієнтам одразу після отримання поранень надали місцеві лікарі.

Стан чоловіків медики оцінюють як неважкий, стабільний. Як повідомили у лікарні, на Львівщину транспортують лише тих поранених чи травмованих людей, стан здоров’я яких дозволяє їх транспортувати на далекі відстані. Усіх інших лікують у медзакладах, які розташовані ближче до зони бойових дій.

Скільки часу лікуватимуть пацієнтів на Львівщині наразі невідомо. В подальшому їх можуть скерувати на реабілітацію за кордон, проте це вирішать у Міністерстві охорони здоров’я. Саме воно координує скерування постраждалих від бойових дій на лікування в інші області України чи за кордон.

Зазначимо, загалом у медзакладах Львівської області станом на 19 травня медичну допомогу отримали 389 поранених внаслідок бойових дій цивільних (в тому числі - 63 дитини).

Переглядів: 6