Львівщина прийняла два національні чемпіонати з бадмінтону

На чемпіонаті України серед юнаків і дівчат до 13 років і молодших позмагались 54 учасники з різних міст.

Учора, 30 квітня, у Львові завершились національні змагання з бадмінтону. Впродовж тижня Львівщина приймала одразу два чемпіонати України – спочатку, серед юнаків і дівчат 2011 років народження і молодших, а згодом серед юнаків і дівчат 2009 року народження і молодших.

На чемпіонаті України серед юнаків і дівчат до 13 років і молодших позмагались 54 учасники з різних міст – Миколаєва, Дніпра, Вінниці, Гайсина, Києва, Харкова, Кам'янця-Подільського, Львова та Мостиськ.

Також за нагороди позмагалась представниця Херсона, яка вже рік живе і тренується у Львові.  Львівську область представляли 22 спортсмени з ДЮСШ №1 міста Львова, Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи  та бадмінтонного клубу «Жар-птиця» міста Мостиська.

Загалом представникам Львівщини вдалося здобути вісім нагород різного ґатунку.

В одиночній категорії  срібною призеркою стала Тетяна Попова, яка долучилася до збірної Львівщини після тренувань у Херсоні. Вона також виборола золото у жіночій парі з Маргаритою Александровою з Миколаєва та у змішаній парі з Жаном Воротніковим з Дніпра.

Бронзовою призеркою в одиночній категорії стала Яна Урбанська. Разом з Богданою Сиротюк вона також стала срібною призеркою у жіночій парі та разом з Максим Урбанський у змішаній парі – бронзовими призерами. Максим Урбанський, у свою чергу, виборов ще одну бронзову медаль у чоловічій парі з Максимом Пилатом. Також брозну виборола Марта Прудивус у жіночій парі з Еммою Каратановою з Харкова.

Згодом у Львові також відбувся чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 15 років і молодших. За нагороди тут позмагались 80 учасників з Миколаєва, Дніпра, Вінниці, Оратова, Гайсина, Києва, Харкова, Херсона, Львова, Мостиськ, Трускавця, Миколаївки, Одеси, Хуста, Івано-Франківська, Косова, Черкас і Рівного.

Львів’янин Максим Кушка зайняв 3 місце у чоловічій парній категорії разом з Іллею Воробкало з Миколаєва, уперше виконавши норматив для присвоєння кваліфікаційного розряду Кандидат у майстри спорту України.

Вихованка Харківського бадмінтонного клубу Марія Александрова, яка через війну,  уже понад рік тренується разом зі спортсменами ДЮСШ №1 міста Львова, посіла 2 місце в одиночній категорії, 2 місце в жіночій парній категорії разом з Софією Ніколаєвою з Миколаєва та 1 місце у змішаній парній категорії зі своїм одноклубником Левом Антамоновим.

Переглядів: 1