Львівщина прийматиме перший чемпіонат України з більярдного спорту за час повномасштабного вторгнення

Чемпіонат з більярдного спорту стартує у Львові 5 серпня.

Перший день – день приїзду, розпочнуть боротьбу за нагороди учасники у суботу та змагатимуться впродовж трьох днів.

Найкращих визначатимуть у такому різновиді більярдного спорту як вільна піраміда. Турнір відбуватиметься у новому львівському клубі «В2В», що на вулиці Героїв УПА, 80.

Чемпіонат організовує Федерація більярдного спорту України, Львівська обласна федерація більярдного спорту за погодження з управлінням молоді та спорту Львівської ОВА.

На змаганнях очікують близько півсотні учасників з 10 регіонів України. Потужно на чемпіонаті буде представлена зокрема команда Львівщини – близько 25 спортсменів.

Зараз з певних причин незрозуміло, що буде з міжнародними змаганнями з цієї дисципліни, тому ці змагання невідбіркові на чемпіонат світу, як це мало б бути, їх основна мета – благодійна. Є вступні внески, частина з яких буде скерована на допомогу, буде можливість також просто пожертвувати глядачам. Буде організована відеотрансляція ключових матчів чемпіонату, під час якої будемо особливо закликати донейтити для ЗСУ, – розповідає головний суддя змагань, президент обласної федерації більярдного спорту Олександр Білевич.

У переддень турніру організують також благодійні майстер-класи для гравців нижчих рівнів та усіх охочих. Стежити у прямому ефірі за головними поєдинками можна буде на каналі BILLIARD NEWS та на сайті федерації.

Слід зауважити, що востаннє Львівщина приймала національні змагання з більярдного спорту у 2019 році – тоді проводили Кубок України. На чемпіонаті України найкращі майстри більярдного спорту у Львові не зустрічались вже давно.

Переглядів: 0