Львівщина – перша серед регіонів України розробила широкий інструментарій підтримки стартап-проєктів

"Креатив - основа майбутньої економіки Львівщини". Саме на таку тему сьогодні на Арені Львів в межах ХХ Міжнародного економічного форуму відбулось крос-секторальне обговорення.
В межах заходу Департамент економічної політики Львівської ОДА обговорив з представниками Наукового парку Львівської політехніки, Інституту Міжнародної політики та стартаперами перспективи розвитку креативних індустрій регіону.
Нагадаємо, що Львівщина відповідно до Стратегії області перша серед регіонів України розробила широкий інструментарій підтримки стартап-проєктів, запровадила інноваційні ваучери та 0% по кредитах на інвестиційні цілі для малого підприємництва.
Крім того, обласна рада цьогоріч вперше ухвалила програму інноваційного та технологічного розвитку, на яку в 2021 році передбачено 5 млн грн.
Учасники крос-секторальної зустрічі зійшлися на думці, що наявність таких програм має сприяти розвитку креативних індустрій в регіоні, тому їх слід розвивати та збільшувати розмір їх фінансування.
До слова, цьогоріч на Міжнародному економічному форумі вперше було презентовано виставку стартапів.
Окрім цього, учасники обговорили також запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в приміських та  міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області.
Отже, у межах зустрічі основну увагу приділили наступним питанням:
  • переваги від запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у громадському транспорті;
  • ризики від запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у ГТ;
  • критерії відбору інвестора для запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у ГТ.