Львівщина перша серед областей підписала Меморандум з благодійним фондом, який підтримує АЗОВців

Львівська ОВА та Благодійний фонд «Підтримай АЗОВ» підписали Меморандум про співпрацю. Він передбачає взаємодію у гуманітарній сфері в умовах воєнного стану в Україні.

Йдеться про реалізацію заходів з отримання, зберігання та перевезення гуманітарної допомоги, інших товарів першої необхідності, а також їхнього розподілення.

««АЗОВ» став символом витримки та незламності, символом нашої боротьби за незалежність, свободу та майбутнє. Низький уклін кожному, хто є його частиною. І ми надзвичайно раді сьогодні бути першою областю, яка підписує такий Меморандум. Ми продовжуємо підтримку «АЗОВа» в забезпеченні всім необхідним», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Очільник області запевнив представників Фонду у всебічній підтримці, адже майбутня співпраця стосуватиметься не лише гуманітарної сфери. Сторони обговорили низку проєктів для АЗОВців, підтримку Львівського відділення, молоді, можливість відкриття пам’ятника Героям полку «АЗОВ» у Львівській області.

Також, в межах зустрічі та проєкту «1000 автомобілів свободи» передали від благодійників два авто: одне - для БФ «Support Аzоv», інше – для продовольчої служби «АЗОВу». Посприяли у придбанні транспорту - БФ «Поможи Україні» (Наталія Непорада) та благодійна організація «UA» (Назар Голеневський).

Автівки наповнили старлінками, акумуляторними батареями, взуттям, препаратами та іншим необхідним для воїнів вантажем.

Переглядів: 0