Львівщина отримала від благодійної організації Шона Пенна допомоги ще на 10 тисяч доларів

На Головний залізничний вокзал Львова, де з перших днів повномасштабної війни працює Медико-психологічна служба, закупили медикаменти, продукти, воду та одноразовий посуд. Цей гуманітарний вантаж призначений для вимушених переселенців.

Закупити продукти вдалось за фінанси благодійної організації актора та режисера Шона Пенна «CORE» та підтримки ГО «Допоможемо разом». Загальна вартість товару складає близько 10 тисяч доларів.

«Це третя партія допомоги, яку передала організація Шона Пенна на вокзал. І важлива підтримка для нас, адже Львівщина залишається єдиною областю, куди досі щодня прибувають евакуаційні потяги. Радію, що наша зустріч з паном Шоном Пенном дає такі важливі плоди. З надійними друзями наближати перемогу легше», - зауважив Максим Козицький.

Читайте також: Американського актора та кінорежисера Шона Пенна відзначили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня».

Нагадаємо, у березні відбулась зустріч начальника Львівської ОВА Максима Козицького та засновника «CORE» Шона Пена. Актор висловив свою повагу до України та її народу та пообіцяв допомогти переселенцям, які евакуювались на Львівщину.

Опісля відбувся перший продовольчий гуманітарний транш до одного з найбільших прихистків ВПО на базі вищого навчального закладу. Далі «CORE» зосередились на Головному залізничному вокзалі.

Переглядів: 0