Львівщина отримає майже 59 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток

Кабінет Міністрів України розподілив ще 1,9 млрд гривень субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Про це йдеться у відповідному розпорядженні № 822-р. від 21 липня 2021 року. Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Зокрема, Львівщина з вказаного обсягу має отримати 58,9 млн гривень на реалізацію 119 проєктів соціально-економічної інфраструктури.

Це проєкти спрямовані на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт закладів охорони здоров’я, шкіл, дошкільних навчальних закладів, спортивних об'єктів, проєкти галузі житлово-комунального призначення, а також придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я.

Детальний перелік об’єктів і сум, які реалізують в області за кошти субвенції у додатку розпорядження Кабміну.

Довідково:

У державному бюджеті на 2021 рік передбачено 6 млрд гривень на реалізацію бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 468-р від 19 травня 2021 року розподілено 1,6 млрд гривень коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, з них 60 млн гривень на реалізацію 78 об’єктів Львівської області.

До прикладу, торік на Львівщині за кошти Субвенції було передбачено реалізацію 54 об’єктів загальною вартістю 82,8 млн гривень.