Львівщина на восьмому місці в Україні за динамікою надходжень податків

Львівщина піднялася ще на дві позиції в рейтингу областей за динамікою надходжень податків до загального фонду бюджету. На 1 вересня Львівщина знаходиться на восьмому місці (місяць тому - на десятому). Цьогоріч це найвище місце області.

«Окрім того,  вже другий місяць поспіль наша позитивна динаміка (плюс 21,9 %) випереджає середню по державі (плюс 21,2 %).

На дві позиції покращився також наш рейтинг стосовно динаміки надходжень плати за землю, на одну позицію – стосовно податку на нерухоме майно (будівлі та споруди)», - зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Він також розповів, що у розрізі видів надходжень найкращі позиції Львівщини – в частині збільшення надходжень єдиного податку, який сплачують представники малого та середнього бізнесу – друге місце.

«Наше зростання поступлень цього податку – на 27,7 %, середньоукраїнське – на 21,1 %», - додав Олег Демків.