Львівщина може стати новим проектним партнером у великому інфраструктурному транскордонному проекті

Проект передбачає побудову мережі велодоріжок у спільному транскордонному регіоні.

В межах програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 та за ініціативи директорату координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України відбулась онлайн-нарада щодо обговорення питання участі українських партнерів у великому інфраструктурному проєкті.

Участь у нараді взяли представники Львівської ОВА: департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, а також управління туризму та курортів.

Польська сторона повідомила про пошук нового проектного партнера в Україні, оскільки попередньо з нього вилучили представників Республіки Білорусь.  Проект передбачає побудову мережі велодоріжок у спільному транскордонному регіоні.

Під час зустрічі розглянули пропозиції від Львівської області, зокрема веломаршрут «Львівський Центральний автовокзал – Свірзький замок» та «Золота підкова» (Олеський – Підгорецький – Золочівський замок).

Окрім цього у Волинській області пропонують облаштування веломаршрутів навколо озер Шацького національного парку та з’єднання їх із мережею польських велосипедних маршрутів.

«Львівщина має можливість подати заявку на великий інфраструктурний проєкт, що дасть змогу залучити додаткові кошти», - наголосили у департаменті МТД та міжнародного співробітництва ЛОВА.

Варто зазначити, що вартість проекту в межах України складає 1 млн євро. Загальна вартість проекту 5 млн євро.

Нагадаємо, 10 - 11 серпня, у Варшаві, відбулося засідання Спільного Програмного Комітету Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027.

Під час зустрічі представники Спільного секретаріату Програми представили основні положення та процедури щодо підготовки та подання проектних пропозицій великих інфраструктурних проєктів (ВІП), включаючи графік підготовки повної форми заявки ВІП, а також зробили огляд вже поданих раніше проєктних ідей щодо ВІП.

Переглядів: 5