Львівщина лідирує за кількістю об’єктів, переданих від Фонду держмайна у комунальну власність

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулось засідання робочої групи з питань ефективного використання державного майна України у Львівській області.

Учасниками зустрічі стали представники профільних департаментів ЛОДА, регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

Присутні розглянули питання щодо передачі об’єктів житлового фонду, інженерної інфраструктури, захисних споруд цивільного захисту, які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств, зі сфери управління Регіонального відділення Фонду державного майна в комунальну власність. Таких об’єктів є 85, з них: 64 – житлові будинки, 4 – гуртожитки та 17 господарських будівель.

Як зазначив керівник регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях Владислав Калинець, сьогодні Львівська область є лідером в Україні за кількістю таких переданих об’єктів в комунальну власність, тобто напряму з Фонду держмайна територіальним громадам, ОСББ, управляючим компаніям тощо. З 85 об’єктів 30 вже передали, до кінця року планують передати ще 15.

Окрім цього, розглянули питання перебігу процесу інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва державної власності в області. Нагадаємо, цей перелік був поданий органами місцевого самоврядування, опрацьований керівниками структурних підрозділів ОДА, РДА. Об’єкти, по яких були питання, обстежувались спільно з керівниками територій. Сьогодні ж переглянули перелік за підсумками інвентаризації з метою можливої подальшої передачі на приватизацію 8 об’єктів.

1 / 4