Львівщина посідає четверте місце у рейтингу областей, – звіт департаменту економічної політики ЛОДА

За підсумками трьох кварталів 2016 року Львівська область посіла 4 місце в рейтингу Мінрегіонбуду. Про це сьогодні, 25 січня, повідомив  директор департаменту економічної політики облдержадміністрації Роман Филипів під час звіту.

"Одним із головних результатів роботи стало те, що минулоріч за підсумками трьох кварталів Львівщина посіла 4 місце в рейтингу Мінрегіонбуду. Слід зазначити, що в 2013 році область займала 23 місце", - наголосив посадовець.

Крім того, він повідомив, що на Львівщині відремонтували 1434 об’єкти, понад 623,7 млн грн спрямували на інфраструктурні проекти, 860 млн грн – на обласні програми.

"Якщо конвертувати ці кошти – 623,7 млн грн у конкретні об’єкти, то можна констатувати, що практично в кожному населеному пункті області проводилися відповідні роботи", - зауважив Роман Филипів.