Львів‘яни вибороли три медалі на чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби

19 червня, у Польщі завершився чемпіонат світу зі скандинавської ходьби. За медалі у різних вікових категоріях та на різних дистанціях тут позмагались понад пів тисячі найкращих спортсменів з усього світу. Вибороти медалі на чемпіонаті найвищого рівня вдалось і представникам Львівщини.

Першою в категорії 60-69 років стала Оксана Заліско – віцепрезидентка Української Федерації Скандинавської ходьби з міжнародних зв'язків, багаторазова призерка та переможниця міжнародних змагань, викладачка Національного університету «Львівська Політехніка».

Серед чоловіків у цій віковій категорії найкращим став Микола Кулинич – він завідувач господарства Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Віцечемпіонкою у категорії 30-39 років стала Ірина Олійник – заступниця директора Львівського обласного центру «Спорт для всіх».

До слова, опанувати скандинавську ходьбу у Львові можуть безкоштовно усі охочі. Щотижнево обласний центр «Спорт для всіх» проводить заняття у Стрийському парку. Тренування відбуваються щосереди о 16:00 год.

Переглядів: 0