Льодове шоу, подарунки і військово-польова кухня: у Новояворівську відбулося Свято Миколая для дітей

Діти відвідали виставу на льоду за мотивами казки «Крижане серце».

Сьогодні у Новояворівську відбулося «Свято Миколая для дітей». Гостями свята стали 530 дітей з Львівщини: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти, які евакуйовані, діти українських воїнів, а також діти з польських родин – учні польської суботньої школи м. Яворів.

На Льодовій арені вихованці школи фігурного катання «Bauer» (м. Львів) та секції фігурного катання ДЮСШ «ЯНТАР» (м. Новояворівськ) представили виставу на льоду «Крижане серце» на основі однойменної казки про пригоди принцеси Ельзи та її друзів. Опісля до дітей завітав Святий Миколай.

На завершення заходу діти отримали подарунки у межах транскордонного проєкту «Миколай без кордонів» – сумки-бананки, значки із зображенням пса Патрона та солодощі.

Окрім того, у межах заходу волонтери шотландської благодійної організації «Siobhan Trust» пригощали дітей піцою на справжній військово-польовій кухні, яку організували військовослужбовці області. Самі військові частували дітей гарячими напоями та смаколиками.

«Ми розуміємо, що треба жити сьогодні, адже ніхто не має права забирати у дітей дитинство. Святий Миколай точно пам’ятає і знає, що є ті діточки, які були слухняні і чекають на подарунки. Сьогодні це свято для вас! Ми бажаємо вам гарного настрою, гарних вражень, міцного здоров’я, і нехай сьогоднішній день запам’ятається вам назавжди.

Весь цивілізований світ сьогодні з нами, а наші Збройні Сили зроблять все для того, щоби ніхто не посмів відібрати у нас наші традиції і наші свята! Слава Україні!», - зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Привітала гостей заходу і пані віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Львові Наталія Рудчик.

«Вітаю всіх дітей! Ми знаємо все, що відбувається зараз в Україні. Тому ми сьогодні зустрічаємося, щоб трошки відпочити і подивитися виставу.

Дорогі діти! Я передаю вам вітання від дітей з Польщі і бажаю, щоб ці свята були для вас спокійними, щасливими, не заважаючи на все, і щоб наступного року ми зустрілися вже у мирних умовах, коли Україна переможе росію. Польща з вами! Польські діти з вами!», - наголосила Наталія Рудчик.

Організатори заходу:

•         Новояворівська міська рада, Яворівська РВА, Яворівська районна рада;
  •         структурні підрозділи Львівської ОВА: Служба у справах дітей, департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, департамент з питань культури, національностей та релігій, управління туризму та курортів, управління молоді і спорту.

Захід відбувся за підтримки партнерів та меценатів: благодійних організацій «New Horizont for children», «BERTA group», «Siobhans Trust», «Маленькі Перемоги», військовослужбовців Львівщини.

Організатори та партнери висловлюють подяку підрозділам ДСНС, Нацполіції та Центру медицини катастроф за допомогу у дотриманні безпеки та порядку під час заходу, а також за облаштування обігріву на військово-польовій кухні.