ЛОДА звертається до прем’єр-міністра: міська влада не виконала жодного доручення щодо Грибович

Облдержадміністрація звернеться до прем’єр-міністра України щодо невиконання доручень комісії ТЕБ і НС з боку Львівської міської ради. Із семи доручень, що стосувались рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, влада Львова не виконала жодного.

Про це 21 березня повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, за результатами засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

«На сьогоднішній комісії з’ясовано, що за два тижні, з 6 березня, Львівська міська рада не виконала жоден із семи пунктів доручення, які передбачали ліквідацію надзвичайної ситуації, що може виникнути на Грибовицькому сміттєзвалищі, - наголосив Олег Синютка. - На сьогоднішній момент не зроблено проектно-кошторисної документації, не здійснюються аварійні роботи, не відкачується інфільтрат, який може призвести до руйнування дамби».

За словами голови ОДА, тому прийнято рішення звернутись до голови державної комісії ТЕБ НС – прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана для реагування на невиконання доручень, даних Львівській міській раді.