Лісогосподарські підприємства області сертифікувала Лісова опікунська рада

Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства отримали сертифікат FSCTM відповідального ведення лісового господарства на наступні 5-років. За результатами сертифікаційного аудиту, також відзначено належний рівень соціального забезпечення працівників на підприємствах, ведення лісового господарства та ощадливого ставлення до охорони навколишнього природного середовища.

Про це повідомив начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека.

Варто наголосити, що головними критеріями Лісової опікунської ради (FSC) є дотримання лісогосподарськими підприємствами екологічних, соціальних та економічних стандартів. З метою сертифікації, роботу структурних підрозділів обласного управління перевірила незалежна аудиторська компанія SGS. Міжнародні експерти, зокрема, звертали увагу на:

• співпрацю з третіми зацікавленими сторонами (екологічними, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування);
  • стан соціального захисту працівників на підприємстві, створення безпечних умов праці згідно з вимогами міжнародної конвенції з основ безпеки та охорони праці ILO, ратифікованої Україною;
  • дотримання принципів та критеріїв FSC підприємницькими структурами, які залучаються до виконання лісогосподарських робіт на підприємствах;
  • дотримання вимог національного законодавства при здійсненні лісозаготівельних та інших лісогосподарських робіт;
  • збереження Червонокнижних видів рослинного і тваринного світу, рідкісних та зникаючих видів під час виконання лісогосподарських заходів, а також дотримання інших принципів та критеріїв FSC згідно затвердженого стандарту з лісової сертифікації.