Лісівники Польщі передали автомобілі та квадрокоптери для українських військових

Благодійну передачу реалізували в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи».

Сьогодні, 28 грудня, у Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі, що у Брюховичах, лісівники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства передали позашляховики та квадрокоптери для Збройних сил України.

Благодійну допомогу лісівники області отримали від польських колег.

Загалом для потреб військових цього разу передали 22 позашляховики. Також для виконання військових завдань українські воїни отримали 20 квадрокоптерів.

«Це не перша партія такої допомоги і будемо сподіватись, що матимемо продовження нашої плідної співпраці з лісівниками Польщі і в майбутньому. Загалом вже понад 140 автомобілів разом із сьогоднішніми, 40 дронів і 35 тепловізорів, тисячі тактичних комплектів одягу, взуття та іншої амуніції лісівники Львівщини передали ЗСУ у цьому році. Дякую всім оборонцям України за те, що ми маємо можливість працювати і також допомагати фронту. Адже мета в нас одна – перемога», - зазначив керівник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

Нагадаємо, що ініціатива «1000 автомобілів свободи» належить голові Львівської ОВА Максиму Козицькому за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям та Львівського оборонного кластера. До проєкту вже долучились більше ніж сотня партнерів та благодійників.

Переглядів: 0