Лікарські засоби та витратні матеріали для найменших пацієнтів: Львівський обласний перинатальний центр отримав гуманітарну допомогу

Необхідні речі Центру передали в межах програми «Гуманітарна солідарність», яку реалізував Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки CARE Deutschland e.V.

Львівський обласний клінічний перинатальний центр виграв конкурс на закупівлю лікарських засобів та витратних матеріалів для найменших пацієнтів. Зокрема, придбали датчики для пульсоксиметрів, окуляри для фототерапії, венозні канюлі тощо.

«Найвразливіша категорія пацієнтів – це передчасно народжені діти.
З першої секунди життя наші фахівці надають високоспеціалізовану неонатологічну допомогу на всіх етапах: від пологової зали та реанімації новонароджених до 2-го етапу виходжування та реабілітації. Дякуємо за підтримку у складні часи», – зазначила директор Центру Марія Малачинська.

Медикаменти та розхідні матеріали передали у відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених та відділення постінтенсивного догляду новонароджених та виходжування недоношених дітей.

Переглядів: 0