Лікарі Стрийщини отримали найсучасніші медичні сумки для надання екстреної допомоги пацієнтам

Для комплектації бригад екстреної медичної допомоги усієї Львівської області доставили 128 тактичних сумок. Незабаром їх отримають пункти базування ЕМД станції «Стрий»

Проєкт реалізували завдяки співпраці Львівського Обласного Центру Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф, керівництва станції ЕМД «Стрий», Стрийської РВА та Міжнародної гуманітарної організації Міжнародний Медичний Корпус (International Medical Corps).

«Ці сумки відповідають найвищим стандартам якості і обладнані системами розвантаження.Тепер буде легше опрацьовувати виклики, що потребують тривалих піших переходів, які часто трапляються в гірських територіях нашого району», - зазначає завідувач станції ЕМД «Стрий» Тарас Кушнір.

Цікаво, що це не єдиний проєкт, який триває в межах такої співпраці на території Стрийського району. Наразі триває навчання для персоналу станції ЕМД «Стрий» за участі інструкторів Міжнародного медичного корпусу щодо емоційної стійкості в екстремальних ситуаціях.

Зауважимо, що Стрийська станція є однією з найбільших в Центрі ЕМД і охоплює такі підстанції та пункти базування, як Стрий, Миколаїв, Новий Розділ, Жидачів, Ходорів, Журавно, Моршин, Верхнє Синьовидне, Сколе, Орява, Славське та Завадка.