Лідерство у сфері громадського здоров’я обговорили під час панельної дискусії «Leaders for Public Health»

Захід відбуватиметься у Центрі Шептицького у Львові з 13 по 16 липня.

Зустріч у межах старту навчальної програми «Leaders for Public Health», організували Міністерство охорони здоров'я України, Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров‘я», Бізнес-школа Українського католицького університету, організація «One Health» та Посольство Швейцарії в Україні.

Розглядатимуть питання:

  • Які основні виклики стоять сьогодні перед системою громадського здоров’я в Україні?
  • Наскільки важливою частиною у побудові ефективної системи громадського здоров’я у нашій країні є неінфекційні захворювання (НІЗ)?
  • Що вже зараз потрібно зробити, щоб система громадського здоров’я функціонувала ефективніше?
  • Наскільки навчальна програма «Leaders for Public Health» сьогодні на часі та чому?

У дискусії беруть участь др. Ярно Габіхт, представник ВООЗ в Україні, Ігор Кузін, головний державний санітарний лікар України, Наталія Гусак, голова НСЗУ, Петро Ільків, координатор проєктів Швейцарської агенції розвитку та співробітництва в Україні, Посольство Швейцарії в Україні, Владислав Збанацький, заступник генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ України, др. Галина Майструк, менеджерка проєкту «Діємо для здоров’я» та інші.

Сьогодні обговорення розпочали з питань попередження та контролю неінфекційних захворювань як пріоритету системи громадського здоров’я в Україні в умовах надзвичайних ситуацій.

Упродовж наступних днів зустрічі учасники розглянуть низку запланованих тем, а саме: плекати резільєнтність та психічне здоров’я працівників та команд в часи війни; лідерство в умовах кризи; планування стратегії в умовах постійних змін тощо.

Переглядів: 0