Львів’янин Георгій Лукашев встановив новий юнацький рекорд України з плавання

На Чемпіонаті України серед молоді на дистанції 200 метрів у стилі "Батерфляй" львів‘янин Георгій Лукашев встановив новий юнацький рекорд України — 2.00.40. 

У суботу 16-річний Георгій Лукашев став першим на дистанції 400 метрів у комплексі. А 15-річна Марія Городня виборола третьою позицію на дистанції 200 метрів вільним стилем. Обидвох спортсменів тренують Андрій Шиманський та Андрій Копетчак.

Віце-чемпіоном України у плаванні 50 метрів на спині став Олег Кусь, вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Кутенка. Його тренує Любов Карпа.

нагадаємо, що у п’ятницю чемпіонкою України на дистанції 800 метрів вільним стилем стала Марія Городня. Віцечемпіоном серед юнаків у комплексному плаванні на 200 м. став Георгій Лукашев.

«Уже кілька років поспіль львівські плавці демонструють щоразу кращі результати на чемпіонатах та кубках України. Сьогодні ми уже маємо басейн в Буську, у наступному році запрацюють басейни у Давидові та Бродах, тож маємо надію, що незабаром збірна Львівщини буде з поміж лідерів національних змагань», — зазначив керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Зауважимо, молодіжний чемпіонат України відбувся цими у Дніпрі. Для участі у ньому Управління фізичної культури та спорту відрядило 12 найкращих спортсменів-плавців Львівщини.

Довідково. 

Батерфляй — найбільш технічно складний і утомливий стиль плавання. Це стиль плавання на животі, в якому ліва і права частини тіла одночасно здійснюють симетричні рухи: руки виконують широкий і потужний гребок, дещо піднімаючи тіло плавця над водою, ноги і таз виконують хвилеподібні рухи.

Переглядів: 7