Кирило Тимошенко та Максим Козицький відвідали один з медзакладів Львівщини, де лікують поранених воїнів

На базі медзакладу запрацює спеціалізована клініка Superhumans, де займатимуться протезуванням, реконструктивним лікуванням, психологічною підтримкою та реабілітацією людей, які постраждали через воєнні дії росії.

11 січня заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко разом з очільником Львівської ОВА Максимом Козицьким оглянули відремонтовані приміщення одного із медзакладів Львівської області. Загалом там розгорнули 820 ліжок – 310 хірургічного профілю, 230 терапевтичного профілю, 160 реабілітаційних ліжок.

На базі медзакладу також запрацює спеціалізована клініка протезування, реконструктивного лікування, психологічної підтримки та реабілітації людей, які постраждали через воєнні дії рф – Superhumans Center.

До її функціонування залучать найкращих медичних спеціалістів зі США та ЄС, які спеціалізуються на протезуванні дорослих і дітей, хірургічних операціях із реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або обличчя, а також лікуванні посттравматичного стресового розладу. Раніше МОЗ та Superhumans Center підписали меморандум про співпрацю. До створення клініки щоденно приєднуються відомі люди, щоб стати амбасадорами та розповсюджувати інформацію, залучати кошти та професіоналів до проекту. Амбасадором Superhumans є і начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Переглядів: 0