Курсанти Університету внутрішніх справ склали присягу

Хлопці та дівчата із 17 областей України присягли вірно служити українському народові.

Сьогодні, 20 жовтня, курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ склали присягу працівника поліції.

362 хлопців та дівчат представляють 17 областей. Серед них ті, хто вимушено покинули свої домівки через воєнні дії, та ті, чиї батьки боронили або боронять нашу державу від ворога.

Привітав майбутніх поліціянтів перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

«Сьогодні для вас символічний і визначний день. Ваша присяга — це ще один вагомий крок у дорослому житті. Дякую за ваш сміливий і відважний вибір пов’язати своє життя у складних умовах воєнного стану з правоохоронною діяльністю. Вже від сьогодні ви стоїте на сторожі прав кожного з нас, інтересів держави Україна. Пам’ятайте, що ви — майбутнє України, опора не лише для Львівщини, а й усієї держави», — зазначив він.

Курсанти урочисто присягли вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та інших законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права та свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов'язки.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто поліг за волю та незалежність України. Також, в межах заходу поклали квіти до Меморіалу пам’яті поліцейським.

Переглядів: 0