Краківська служба швидкої допомоги передала на Львівщину дві «швидкі»

Автомобілі використовуватимуть для потреб військових, вони наповнені сучасним медичним обладнанням.

Краківська служба швидкої допомоги передала Львівській ОВА два автомобілі екстреної медичної допомоги. Ключі від автомобілів начальнику управління капітального будівництва Львівської ОВА Роману Калагурському вручили керівниця Краківської служби швидкої допомоги у м. Краків Малгожата Поплавська та маршалок Малопольського Воєводства Республіки Польща Вітольд Козловскі.

Автомобілі марки «Mercedes-Benz Sprinter» 2012 року випуску, наповнені сучасним медичним обладнанням, в тому числі дефібрилятори Lifepak12, респіратори, автоматичні компресійні пристрої Corpuls, засоби для інфузії Ascor тощо. Їх використовуватимуть для потреб військових.

«Мав нагоду за дорученням начальника Львівської ОВА Максима Козицького отримати карети швидкої допомоги. Дякую партнерам, зокрема Краківській службі швидкої допомоги за те, що не залишаєтесь осторонь, надаючи допомогу як військовим, так і ВПО в Україні. Боротьба триває не лише на полі бою, кожен день українці повинні бути єдині зі світовою спільнотою, бо наш ворог – росія!», – зазначив Роман Калагурський.

Переглядів: 0