Кожна п’ята опитана внутрішньо переміщена особа змогла знайти роботу на Львівщині

Кількість офіційно зареєстрованих на Львівщині внутрішньо переміщених осіб становить 230 тисяч людей, з них 110 тисяч – особи працездатного віку. Згідно з результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», зараз уже працюють майже 20% переселенців.

Відповідно до опитування, яке провели упродовж 13-23 травня, близько 26% переселенців висловили бажання залишитись та працювати на теренах області, ще 30% замислюються над цим.

«Найпоширенішою така відповідь є серед жителів східних та південних областей. При цьому опитані зазначили, що готові терпіти матеріальні труднощі заради перемоги над росією і цей показник складає майже 90%», - зазначив під час спільного брифінгу з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким очільник групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Загалом від початку війни і до 26 травня у центри зайнятості Львівської області у пошуках роботи звернулися понад 11 тисяч людей. З цієї кількості осіб, які шукали роботу на теренах Львівщини, 2700 – переселенці.

Як раніше зауважив начальник Львівської ОВА, в області нема тенденції першочергово працевлаштовувати на роботу внутрішньо переміщених, адже усі мають рівні умови та можливості.

Переглядів: 0