”Кожен другий ”ковідний” пацієнт є кисневозалежним”, – Людмила Гринів

Теперішня мутація коронавірусу характеризується відсутністю втрати смаку та нюху в осіб, які захворіли, що робить розпізнавання вірусу важчим. Про це повідомила під час брифінгу лікарка-інфекціоністка Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Людмила Гринів.

Вона зазначила, що від початку січня спостерігається збільшення кількості пацієнтів, які поступають на стаціонарне лікування. Пацієнти, які поступають в інфекційну лікарню, є нещепленими та мають важкий перебіг захворювання.

''Кожен другий пацієнт є кисневозалежним. На сьогодні 9 пацієнтів знаходяться під апаратами ШВЛ та 120 осіб перебувають у стаціонарах лікарні'', - сказала лікарка.

Водночас вона додала, що вакциновані пацієнти знаходяться під спостереженнями сімейних лікарів та проходять курс лікування вдома - в  амбулаторних умовах. Перебіг хвороби в них є легким або таким, що не потребує госпіталізації.

''Хочу підкреслити, що лише вакцинація допомагає організму впоратися з хворобою та запобігти її важкому перебігу'', - наголосила Людмила Гринів.

Переглядів: 0