Користувачів ДАР закликають відслідковувати статус заявки на участь в програмі за двома напрямами бюджетної субсидії

До 15 листопада у системі Державного аграрного реєстру діє програма, через яку можна отримати фінансову підтримку.

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА закликає користувачів ДАР, які подали заявки на участь за напрямами бюджетної субсидії на 1 га оброблюваних угідь чи дотації за отримання корів, відслідковувати статус заявки в реєстрі.

Адже, згідно порядком використання коштів, затвердженого постановою КМУ після перевірки заявок та відомостей про отримувача та затвердження Мінагрополітики розподілу бюджетних коштів необхідно підписати договір.

Підписання таких договорів відбувається онлайн в ДАР, шляхом накладення електронного підпису.

Коротка інструкція:

- авторизуйтесь в Державному аграрному реєстрі;

- зайдіть в розділ «Мої заявки у програмах»;

- перегляньте вашу подану заявку:

Якщо останній статус «Підписання угоди з Укрдержфондом та затвердження виплати» обробка («Очікує підписання заявника») – необхідно натиснути кнопку «Натисніть, щоб виконати дію», ознайомитися з договором і підписати його. Якщо ви успішно його підписали – статус має змінитися на «виконано».

Якщо останній статус «Формування та затвердження Переліку отримувачів за напрямом «на один гектар земель сільськогосподарського призначення» обробка – необхідно очікувати затвердження розподілу Мінагрополітики. І лише після такого затвердження підписати договір.

«У разі виникнення додаткових питань, кожен користувач аграрного реєстру може звернутися до працівників департаменту за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх) або зателефонувати за конт. номером – 096-000-53-76 (Тарас), де вас проконсультують та за потреби нададуть практичну допомогу», – наголосила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Переглядів: 1