Користувачам ДАР, які подали заявки на участь в програмі у жовтні, необхідно підписати договір

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА закликає користувачів ДАР, які подали заявки на участь за напрямами бюджетної субсидії на 1 га оброблюваних угідь чи дотації за отримання корів, відслідковувати статус заявки в реєстрі.

Згідно з порядком використання коштів, затвердженого постановою КМУ, після перевірки заявок та відомостей про отримувача та затвердження Мінагрополітики розподілу бюджетних коштів необхідно підписати договір. Станом на сьогодні, затвердили розподіл жовтневих заявок.

Підписання таких договорів відбувається онлайн в ДАР, шляхом накладення електронного підпису.

Коротка інструкція:

- авторизуйтесь в Державному аграрному реєстрі;

- зайдіть в розділ «Мої заявки у програмах»;

- перегляньте вашу подану заявку:

Якщо останній статус «Підписання угоди з Укрдержфондом та затвердження виплати» обробка («Очікує підписання заявника») – необхідно натиснути кнопку «Натисніть, щоб виконати дію», ознайомитися з договором і підписати його. Якщо ви успішно його підписали – статус має змінитися на «виконано».

Якщо останній статус «Формування та затвердження Переліку отримувачів за напрямом «на один гектар земель сільськогосподарського призначення» обробка – необхідно очікувати затвердження розподілу Мінагрополітики. І лише після такого затвердження підписати договір.

«У разі виникнення додаткових питань, кожен користувач аграрного реєстру може звернутися до працівників департаменту за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх) або зателефонувати за конт. номером – 096-000-53-76 (Тарас), де вас проконсультують та за потреби нададуть практичну допомогу», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

До теми: До уваги агровиробників: в ДАР завершили прийом заявок для отримання бюджетних субсидій

Переглядів: 0