Концерт від українських артистів у Миколаєві допоміг зібрати майже 80 тисяч гривень на ЗСУ

Під час концерту вдалося зібрати 79311 гривень та 10 євро.

У Миколаєві, що на Стрийщині відбувся благодійний концерт у підтримку ЗСУ. Дарували глядачам свою творчість: гурт «Шосте чуття»,  Роман Скорпіон,  Богдан Стоян, Sowa, Панас Буйний, Gremo, Keta Rina, Levitskiy та Dj Markus. Під час концерту вдалося зібрати 79311 гривень та 10 євро.

Усі виручені кошти з заходу спрямують на підтримку Збройних Сил України, а саме на дрон для 60 окремої механізованої бригади та тепловізор для 95 окремої десантно-штурмової бригади.

Організатори благодійного концерту - Миколаївська молодіжна рада, представники громадських організацій та небайдужі мешканці міста.

Під час концерту, міський голова Миколаївської громади Андрій Щебель вручив подяки місцевим волонтерам за те, що сміливо та невпинно тримають волонтерський фронт - допомагають нашим військовим перемогти ворога і чим скоріше наблизити перемогу.

Під час концерту українських зірок діяв благодійний ярмарок. Гості заходу мали змогу покуштувати знаменитий куліш, випічку і каву.

Для дітей організували майстер-класи з валяння вовни, розмальовування сувенірів та стильних торбинок, діяв аквагрим та дитяча зона, фуд-зона. Кошти з активностей теж призначені для підтримки армії.

Під музичні звучання встигли ще й поплести маскувальні сітки.

Переглядів: 0