Концерт та майстер-клас з приготування борщу: як для дітей-ВПО організовують дозвілля на Львівщині

Аби підтримати внутрішньо переміщених діток, які зараз проживають на теренах Львівщини, та подарувати їм щасливі емоції в області продовжують організовувати різного роду атракції.

Напередодні десятеро дітей з Львівського обласного дитячого притулку завітали у гості до закладу відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Діти приїхали на Львівщину з Луганської та Харківської областей. Разом з кухарями дітки навчались варити справжній український борщ, а також пекти запашні пампушки. Наостанок діток пригощали солодощами та смачними напоями.

Разом з тим, цими вихідними, для понад 50 дітей притулку організували музичне свято за участі таких артистів, як: Nikita Lomakin, Marko Kvitka, Biehu. Музиканти самі висловили готовність заспівати для дітей та подарувати їм миті щастя.

«Ми намагаємось робити усе, аби діти якнайшвидше забули про всі моменти, які їм довелось пережити евакуйовуючись на Львівщину. Саме для цього Львівська ОВА ініціювала проєкт «Літо без тривог». Упродовж літа для дітей-ВПО організовують різноманітні заходи і ми дякуємо усім партнерам, які зголосилися допомагати нам у цьому», - розповів начальник Служби у справах дітей Володимир Лис.

Станом на зараз в обласному дитячому притулку проживають 54 дитини родом з Донецької, Луганської, Харківської, Київської, Миколаївської, Одеської та Львівської областей.

Загалом в десяти дитячих закладах області проживають 337 дітей-переселенців.

Переглядів: 1