Консультативно-координаційний центр при Червоноградській РВА продовжує допомагати ВПО у районі

Днями тут відбувся черговий збір заявок на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом «Право на захист».

Впродовж дня до консультативно-кординаційного центру звернулось 260 людей, проте за зазначеними критеріями представники фонду прийняли 33 заяви.

Одночасно в цей день діти, котрі прийшли з батьками в Центр, мали змогу поспілкуватись з психологинею від Мальтійської служби допомоги.

До слова, на Червоноградщині проживає понад 13 тисяч осіб з числа ВПО. Червоноградська міська територіальна громада – одна з громад, у якій з початку бойових дій зареєстрували найбільшу кількість осіб, фактично тут мешкає майже 10 тисяч ВПО. Тому консультативно-координаційний центр розмістити саме у Червонограді.

Нагадаємо, з ініціативи Львівської обласної державної адміністрації консультативно-координаційні центри працюють у кожному районі Львівщини, координаторкою Центрів є радниця начальника Львівської обласної військової адміністрації Галина Бордун. У ККЦ можна отримати психологічну підтримку, юридичну консультацію, адресну фінансову допомогу, скерування до лікаря тощо. Такі центри діють по всій Львівщині. Щоб дізнатися адресу ККЦ у вашому районі зателефонуйте на гарячу лінію – 112.

Переглядів: 0