Конкурси студентських робіт на Львівщині наступного року відбудуться

Львівська обласна військова адміністрація уже заклала на це кошти.

Сьогодні, 17 листопада, під час брифінгу у медіацентрі «Україна» директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска привітав молодь із Міжнародним днем студента, розповів про здобутки студентів Львівщини та поділився планами на наступний рік.

«За підсумками незалежного оцінювання, яке цього року проводили у формі національного мультитесту, Львівщина здобула лідерські позиції в Україні. Ми маємо 87 600-бальників. Всі ці учні вже стали студентами і сьогодні, до Дня студента, відбудеться нагородження. Вони отримають нагороди та премії, якими ми нагороджуємо найуспішніших випускників шкіл щороку»,  – розповів Олег Паска.

Він також зазначив, що Львівщина традиційно проводить конкурси студентських робіт. Цього року через війну не вдалося провести конкурси студентів та науковців, але вже на наступний рік Львівська обласна військова адміністрація закладає на це кошти, тож конкурси відбудуться.

«Студенти завжди були активними і є активними. Пригадайте, як на початку ковіду студенти у Львівській Політехніці на 3D-принтерах, які звезли з усіх закладів Львова, виготовляли захисні маски для медиків. І це працювало цілодобово – на волонтерських засадах.

Студенти традиційно, особливо студенти Львівщини, завжди були і є людьми дуже демократичними та вільними. Які мають свою думку і вільно висловлюють її. З будь-яких питань, особливо тих, що стосуються їхньої діяльності, завжди мають власну позицію. Цей студентський дух зберігається і сьогодні.

Думку студентів треба поважати й шанувати, треба поважати те, що наші студенти висловлюють свою позицію, як це заведено в демократичних країнах, однією з яких є наша держава. Студенти показують приклад, що треба бути небайдужими до тих процесів, які відбуваються»,  – зазначив Олег Паска.

Також директор департаменту освіти і науки розповів про ініціативи, в яких беруть участь студенти ВНЗ Львівщини. Останньою такою ініціативою, яка відбувається у межах конкурсу стартапів «Стартап Батяри», є створення ідей щодо розвитку різних галузей науки.

Олег Паска повідомив, що департамент освіти та науки Львівської ОВА спільно з департаментом економічної політики планують внести зміни до Програми інновацій, згідно з якими виділять кошти на реалізацію проєктів, які перемагають в конкурсі стартапів.

Переглядів: 0