Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Право на фінансову підтримку отримали 12 суб’єктів підприємництва на загальну суму 1,03 млн грн.

Сьогодні, 28 листопада, під головуванням заступника голови Львівської ОВА Юрія Бучка та заступника голови ЛОР Юрія Холода відбулось засідання конкурсної комісії з виконання Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині.

Члени комісії прослухали заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають допомогу з обласного бюджету.

Право на фінансову підтримку отримали 12 суб’єктів підприємництва на загальну суму 1,03 млн грн. за наступними напрямками:

    • пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів – 500,0 тис грн;
    • відшкодування відсотків за кредитними договорами та договорами фінансового лізингу – 528,1 тис грн.

«Фінансова підтримка дозволить придбати необхідні мінеральні добрива та насіння, здешевити залучені кредитні та лізингові ресурси, що дає можливість розвиватись сільгоспвиробникам та забезпечувати продовольчу безпеку регіону», – зазначив Юрій Бучко.

У поточному році в межах реалізації Комплексної програми фінансову підтримку отримали 186 аграріїв, що дозволило здешевити 99,2 млн грн залучених кредитних та лізингових ресурсів, вартість придбаного насіння на площу 567,4 га, отримати дотацію за утримання 3,0 тис голів корів та надати пільгові кредити 30 аграріям на придбання необхідних засобів для проведення комплексу робіт в розмірі 10,0 млн грн.

Переглядів: 0