Конкурсна комісія визначила сільгоспвиробників, які отримають додаткове фінансування з обласного бюджету

Цього тижня члени конкурсної комісії з виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 - 2025 роки розглянули заявки та визначили сільгоспвиробників, які отримають додаткове фінансування з обласного бюджету.

Засідання відбулось під головуванням заступника голови Львівської ОДА Віталія Загайного та заступника голови Львівської облради Юрія Холода. Члени комісії розглянули 29 конкурсних заявок на загальну суму 2,3 мільйони гривень.

Так сільськогосподарські виробники отримали допомогу за наступними напрямками:

✓ пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів;
✓ відшкодування відсотків за договорами фінансового лізингу;
✓ відшкодування вартості основних засобів для сімейних ферм та кооперативів;
✓ відшкодування вартості придбання високорепродукційного насіння жита і гречки;
✓ відшкодування вартості придбання мікробіологічних засобів захисту для ягідних насаджень;
✓ дотація учасникам АТО (ООС) на 1 га сільськогосподарських угідь;
✓ відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва.

«Фінансова підтримка дозволяє здешевити вартість придбання основних засобів для 3-х сімейних фермерських господарств та кооперативу, започаткувати сімейний бізнес з розвитку кролиної ферми, що є одним з пріоритетів у реалізації Стратегії розвитку сільського господарства на Львівщині» - зазначив Віталій Загайний.

Загалом з початку року підтримку отримали понад 100 господарств та 7 територіальних громад на суму 16,9 млн грн, з них освоєно 13,9 млн грн. На виконання заходів Комплексної програми з обласного бюджету на 2021 рік виділено 20,3 млн грн.