Конкурсна комісія визначила чергових сільгоспвиробників Львівщини, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

Під головуванням заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка та заступника голови ЛОР Юрія Холода відбулось останнє в поточному році засідання комісії з визначення учасників Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині.

Члени комісії розглянули заявки учасників та визначили 2-ох сільгоспвиробників, які отримають відшкодування відсотків за кредитними договорами в сумі майже 154 тисяч гривень.

«В поточному році фінансову підтримку в межах Комплексної програми отримали 185 суб’єктів підприємництва. Це дозволило здешевити аграріям понад 100 млн грн залучених кредитних та лізингових ресурсів, вартість придбаного насіння на площу 567,4 га і отримати дотацію за утримання 3 тисяч голів корів та пільгові кредити 30 аграріям на придбання необхідних засобів для проведення комплексу робіт в розмірі 10 млн грн», - зазначив Юрій Бучко.

Нагадуємо, що Львівщина – єдина область в Україні, яка в почному році виділила під час війни з обласного бюджету 27 млн грн на підтримку аграрного сектору економіки. Кошти обласного бюджету були спрямовані:

  • на відшкодування відсотків за залученими кредитами та договорами фінансового лізингу;
  • на пільгові кредити на зворотній основі для розвитку аграрного бізнесу;
  • на часткову компенсацію вартості високо репродукційного насіння;
  • на виплату дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності;
  • субвенція ОМС на заходи з поліпшення громадських пасовищ.
Переглядів: 0