Колядками та віршами: творчий колектив Миколаївщини збирає кошти на дрон для захисників (відео)

Сьогодні, 9 січня, до Львівської ОВА завітав мистецький колектив Народного театру «Хліб» з Миколаєва, що на Львівщині.

Під керівництвом Наталки Мухи колектив виконав традиційні колядки з різних регіонів України та подарував музично-театралізоване свято усім присутнім.

Творчий колектив завітав, щоб не лише подарувати усім слухачам дух Різдва, але й допомогти зібрати кошти для 60 окремої механізованої Інгулецької бригади. Військовослужбовцям необхідно закупити дрон Mavic 3.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький подякував колективу за виступ та привітав усіх з Різдвом Христовим. До привітань долучились заступники Іван Собко, Юрій Бучко та Олександр Кулепін.

«Наші колядки допомагають творити, а головне дарувати Різдво. Цьогоріч наша коляда лунає від хати до хати, аби якнайшвидше наблизити Перемогу та зібрати кошти на купівлю дрона для нашої 60-тки. До слова, це вже не перший наш збір на підтримку наших захисників», – розповіла Наталя Муха.

Допомогти зібрати кошти на дрон можна за реквізитами:

- посилання на Монобанку - https://send.monobank.ua/jar/5sLC4J7mK2.

- Номер картки банки: 5375 4112 0278 4711

Довідково: Народний театр «Хліб» заснували в Миколаєві ще у 2008 році. Починаючи з 26 лютого 2022 року його команда спільно з міським об‘єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» працюють та допомагають усім, хто був змушений покинути домівки через війну та поїхати далеко від них.

За цей час волонтери організували пункт видачі соціальних продуктових коробок, засобів гігієни та одягу у Миколаєві. Регулярно збирають кошти, щоб купити необхідне обладнання для військовослужбовців на передову.

Відео доступне за посиланням - https://www.youtube.com/shorts/dtIyds0_M6Y

Переглядів: 0