Колективи Львівщини здобули нагороду гран-прі Міжнародного фольклорного фестивалю у Албанії

Цьогоріч Україну представляли два народні ансамблі з Львівської області.

Йдеться про народний ансамбль танцю «Діброва» КЗ ЛОР Львівського фахового коледжу культури і мистецтв та Народного ансамблю танцю «Горицвіт» ім. Зенона Колобича Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького.

Серед учасників конкурсу - танцювальні колективи Албанії, Косова, Греції, Австрії, Туреччини, Словаччини, Північної Македонії. Український колектив за рішенням журі, реакцією та підтримкою публіки був поза конкуренцією.

Це було справжнє свято майстерності, талантів, а головне, мови душі народів, яка розкривається у мелодіях, танцях, національному вбранні.

Посол України Володимир Шкуров у своєму вітальному слові висловив вдячність голові організаційного комітету, керівнику культурного Центру «Авлона», відомому фольклористу Sejmen Gjokoli і всій його команді, а також неймовірним Львівським колективам, які своїм мистецтвом доносять світові красу, талановитість, силу і непохитність нашого народу.

«Слава Україні!» - стало позаконкурентним лозунгом 15-го Міжнародного фольклорного фестивалю в Албанії.