Колективи Львівщини презентуватимуть українське мистецтво у Сербії

Сьогодні, 13 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією Національної ради української національної меншини Сербії. Сторони обговорили напрямки співробітництва у сфері молодіжної політики, культури та освіти.

Співпраця передбачає реалізацію низки культурних заходів, які артисти Львівщини презентуватимуть на теренах Сербії, а також обмін мистецькими колективами. Молодь українського походження з Республіки Сербія запрошуватимуть до участі у культурних заходах, що проводять у Львівській області.

Олег Синютка також висловив готовність з боку обласної державної адміністрації закупити українські підручники та іншу літературу патріотичного та культурно-освітнього змісту для українських шкіл у Сербії.

Окрім того, для налагодження співпраці з Республікою Сербія департамент освіти і науки облдержадміністрації організує міжнародний українознавчий табір для учнів з українських осередків діаспори Сербії.

Голова Львівської облдержадміністрації запевнив у особистій підтримці в усіх питаннях, пов`язаних із освітою, культурною діяльністю та іншими важливими сферами життя української національної громади.