Колективні прихистки ВПО Дрогобиччини отримали 4 тисячі подарунків від UNICEF

Допомогу отримали заклади Дрогобицької, Трускавецької та Бориславської громад.

Від початку повномасштабного вторгнення до України, активно почала діяти програми підтримки українських громадян від UNICEF (ЮНІСЕФ).

Напередодні зимових свят команда UNICEF надала тисячі подарункових наборів — одягу, засобів гігієни для внутрішньо переміщених українців, котрі зараз тимчасово проживають у Дрогобицькому районі.

Загалом Дрогобицькій РВА передали понад 4 тисячі пакунків від UNICEF, які розподілили між усіма закладами району, де зараз мешкають вимушені переселенці, відповідно до їх гуманітарних потреб.

Допомогу отримали 26 колективних прихистків Дрогобиччини, де проживають майже 1400  ВПО. З них: 19 колективних притулків у Дрогобицькій ТГ, 4 колективних притулки у Трускавецькій ТГ, 3 колективних притулки у  Бориславській ТГ.

Подарунки та допомогу від UNICEF отримав також Обласний центр матері і дитини, що розташований у Дрогобичі. А також ВПО, котрі проживають у приватних секторах Східницької та Меденицької територіальних громад.

Нагадаємо, дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ спеціалізована структура ООН, створена 11 грудня 1946 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя.

Переглядів: 0