Колектив із Жовківщини заколядував для українських бійців та мешканців Сходу

Днями фольклорний колектив "Джерела Розточчя" з Жовківського району взяв участь в Фестивалі Різдвяної коляди, що відбувався у Краматорську. Артисти зі Львівщини заколядували разом із колективами Донеччини зокрема, із Волновахи, Ясинуватої, Добропілля, Слов'янська, Бахмута.

Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

"Окрім виступу на фестивалі, колектив із Жовківщини заколядував і перед жителями і військовими м. Миронівське, у Дружківці, Константинівці, та інших локаціях Донецької області, а також для військових у Лисичанську і Старобільську", - розповіла заступник директора департаменту Мирослава Туркало.

За її словами, також колектив відвідав бійців 24-ї механізованої бригади та прикордонників, побував на передовій та в селах, що межують із окупованими територіями. Зустрічався із працівниками будинків культури, освіти та музеїв. Під час зустрічі вони обговорили майбутні обміни між освітянами та у сфері культури.

Військовослужбовці подякували за колядки та гостинці та насамперед – за увагу і підтримку.