Колектив дитячо-юнацького ансамблю народного танцю «Полуничка» відзначили подякою ЛОВА з нагоди 30-ї річниці діяльності

6 травня у Львівській Опері відбувся хореографічний концерт ансамблю «Дякуємо, воїне України», присвячений захисникам і захисницям.

Дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «Полуничка» відзначає 30-річчя з дня створення.

З нагоди ювілею у Львівській опері відбувся концерт колективу, у якому взяли участь 400 дітей.

Під час концерту начальник відділу мистецтв і розвитку культури департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Василь Гладкий привітав колектив і вручив Подяку обласної військової адміністрації за вагомі творчі досягнення, високий рівень виконавської майстерності, популяризацію українського національного хореографічного мистецтва та з нагоди 30-річчя.

«Професійна хореографія, колоритне вбрання, висока танцювальна майстерність  вразили усіх присутніх. Хіба можна перемогти народ з такою багатою культурою? Ні. Це наше майбутнє, наша культурна зброя. Ми дякуємо Збройним Силам України, що маємо змогу жити у нашій Незалежній державі, що можемо співати, танцювати і прославляти нашу незбагненно багату українську культуру. А нашому ансамблю ми бажаємо тільки творчого росту, мистецького збагачення та процвітання», – зазначив Василь Гладкий.

Довідково:

Ансамбль «Полуничка», який очолює Наталія Добинда,  є одним із найбільш знаних дитячо-юнацьких хореографічних колективів України. Метою творчої діяльності ансамблю є популяризація хореографічного мистецтва в сучасному дитячому та молодіжному середовищі, сприяння розвитку української культури та формування позитивного міжнародного іміджу України за кордоном. «Полуничка» має багато яскравих тематичних танцювальних програм, які презентує на чисельних всеукраїнських і міжнародних фестивалях і конкурсах, здобуваючи звання лауреатів.

Переглядів: 2