Ключове за тиждень: на Львівщині збудують хлібопекарський комплекс та 87% навчальних закладів області готові до початку навчального року

У Львівській обласній військовій адміністрації підбили підсумки тижня, що минув.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, через незадовільну роботу ДПС щомісяця місцеві бюджети Львівщини недоотримують близько 250 мільйонів гривень ПДФО. За ці кошти можна було б придбати близько 100 нових «школяриків» або 25 тисяч нових бронежилетів чи один Байрактар.

"Львівська ОВА дала протокольне доручення всім суб’єктам, які дотичні до цієї проблеми. Якщо Податкова не відреагує, будемо звертатися у Міністерство фінансів та Кабінет Міністрів України", - зазначив очільник Львівщини.
Більше за посиланням: https://cutt.ly/kX9KWdY

"Львівщина найкраще в Україні підготувала заклади освіти до початку навчального року: 87% навчальних закладів нашої області мають укриття та можуть прийняти дітей на очне навчання", - повідомив Максим Козицький. Докладніше про нараду з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом: https://cutt.ly/oX9KUER

Також очільник Львівщини поінформував, що COVID-19 за тиждень підтвердили у 806 жителів області. "Всього за останні сім днів провели 1522 дослідження. Для порівняння: з 15 по 21 серпня коронавірус підтвердили у 560 жителів області. У лікарнях Львівщини зараз перебувають 258 людей з цією недугою", - зазначив Максим Козицький.

Також минулого тижня департамент фінансів Львівської ОДА активно долучився до формування проєкту державного бюджету на 2023 рік. Співробітники департаменту напрацювали пропозиції щодо покращення показників місцевих бюджетів.
Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/OX9KAMx

Уперше за 50 років на Львівщині збудують хлібопекарський комплекс.
"Йдеться про 20 мільйонів євро інвестицій та створення 3 тисяч робочих місць. Пектимуть хлібні вироби як для жителів України, так і на експорт", - повідомив Максим Козицький.
Що про це важливо знати: https://cutt.ly/vX9KNO5

Понад 95 млн грн: тижневе фінансування з обласного бюджету.
Куди скерували кошти: https://cutt.ly/9X9ZJtz

На минулому тижні на Львівщині завершили фінансування пенсій за серпень.
"На це виділили 2,7 млрд гривень, що на 100% покриває потреби нашої області", - поінформував Максим Козицький.

Також минулого тижня провідні митці з 55 країн світу підтримали народну дипломатію, яку ініціювали у Львівській ОВА. "Проєкт «Фарби полум’я сердець», результат народної дипломатії, увійшов у Книгу рекордів України як наймасштабніша благодійна мистецька подія в історії України", - додав Максим Козицький.
Більше інформації за посиланням:: https://cutt.ly/2X9K4MO

Переглядів: 4