Ключове за добу: жодного разу сирена не сповіщала про повітряну тривогу

За добу, що минула, у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Від 9 години 6 вересня дотепер на Львівщині не було сповіщень про повітряну тривогу. Дякуємо нашим бійцям на всіх фронтах за надійний захист», – зазначив очільник Львівщини.

Він додав, що від сьогодні і до 10 жовтня на Львівщині Державна служба з надзвичайних ситуацій тестуватиме систему оперативного інформування населення.

«На мобільні телефони надсилатимуть повідомлення про можливі загрози. Повідомлення надходитимуть близько 12:00 щопонеділка, середи та п’ятниці», – поінформував Максим Козицький.

Також минулої доби двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 194 людини, а до Перемишля зі Львівщини вирушили 668 осіб.

«Через пункти пропуску у Львівській області з України виїхали 17 тисяч 859 людей. Повернулися – 16 тисяч 829 українців», – додав Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1283 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів. Зазначимо, нові освітні можливості мають жителі Львівщини та вимушені переселенці завдяки меморандуму, який підписали департамент освіти і науки Львівської ОВА та Український освітній хаб. Навчатися можуть як діти, так і люди середнього й пенсійного віку.

Докладніше: https://cutt.ly/ACbMRjN

Переглядів: 0