Ключове за добу: ворог завдав ракетного удару по одному з об’єктів військової інфраструктури у Яворівському районі

Упродовж доби було одне сповіщення про повітряну тривогу. Ворог завдав ракетного удару по одному з об’єктів військової інфраструктури у Яворівському районі. Він повністю зруйнований. Жертв чи постраждалих, за останньою інформацією, немає.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
“Дякую нашим силам ППО, які знищили дві крилаті ракети окупанта. З міркувань безпеки, це все, що можу повідомити”, - зазначив очільник області.

Також він повідомив, що розселили в області за добу ще 209 людей, які через війну змушені були тікати з дому. Пункти пропуску на виїзд у Львівській області перетнули 17 тисяч осіб. Поліція опрацювала 1560 звернень щодо підозрілих людей, автівок та об'єктів.

“Станом на цю годину на усіх пунктах пропуску є черги із транспортних засобів, а саме: «Рава-Руська» – вантажівки в обох напрямках; «Грушів» – легкові автомобілі на в'їзд, автобуси на виїзд; «Краківець» та «Шегині» – легкові автомобілі на в’їзд, вантажівки по обидві сторони кордону. Також у Краківці – автобуси в обох напрямках. Бережіть себе та рідних. Коли сирена сповіщає про повітряну тривогу, негайно перейдіть у безпечне місце. Зберігайте спокій. Бережіть Україну!”, - наголосив начальник Львівської ОВА.

Переглядів: 0