Ключове за добу: в області застосовують графік погодинних відключень електроенергії

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Він додав, що ситуація з електропостачанням залишається без змін – в області застосовують графік погодинних відключень електроенергії, відповідно до доведених лімітів споживання.

«На всіх пунктах пропуску у нашій області на виїзд за добу оформили 15 тисяч 463 людини. На в‘їзд – 13 тисяч 350 українців. Двома евакуаційними потягами в нашу область прибули ще 70 людей», – резюмував Максим Козицький.